O Nas

A – wiem wiele o życiu i różnych momentach, które w nim następują.

  • Posiadam szeroką wiedzę z zakresu motywacji, samorozwoju, uwodzenia, zachowań społecznych, zdolności interpersonalnych, inteligencji emocjonalnej oraz finansowej.
  • Od kilku lat udzielam rad, pomagam innym w rozwiązywaniu problemów, zarówno tych błahych jak i tych które mogą zaważyć o przyszłym życiu danej osoby.
  • Brałem udział w 4 zlotach uwodzicieli w Polsce, znam wielu bardzo dobrych (jednych z lepszych w Polsce) artystów uwodzenia.
  • Brałem udział w 2 seminariach poświęconych rozwojowi osobistemu.
  • Robię masę innych, ciekawych rzeczy jak choćby wspinaczka wysokogórska, sporty walki, sporty ekstremalne, biegam, pływam, chodzę na siłownię. Dzięki temu p0znaję masę nowych osób, przy okazji szlifując zdolności interpersonalne.

Moje życie jest kompletne w tym momencie, teraz poczułem się na tyle kompetentny aby pomagać innym w poprawie jakości ich życia.

B – młody facet nie oznacza, że niedoświadczony. Zaraziłem się od A tematyką uwodzenia i samorozwoju. Zagłębiałem się w tematykę ludzkiej psychologii, choć moje wykształcenie nijak się do niej ma. Mogę być śmiało zadowolony ze swego życia i z tego co robię. To, że prowadzimy ten serwis nie oznacza, że nie mamy co robić z wolnym czasem. W przeciwieństwie do A, ja raczej zagłębiam się w jedno hobby, które powoli stało się moim życiem – jazda na motocyklu (nie należę do dawców nerek, raczej do potocznie zwanych ‚harlejowców’). To mi daje poczucie wolności.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d bloggers like this: